top of page
Reference

Používáme ověřenou technologii našeho německého partnera, který má přes 18 let zkušeností v programování řídících jednotek pro automotive (u nás známo pod pojmem "chip  tunning"). V současné době vše spěje k tomu, aby spalovací motory pomalu vymizely a každým rokem jsou přísnější kritéria pro splnění emisních norem. Ačkoli se jedná o dobrý záměr pro naši planetu, tak bohužel na úkor životnosti a výkonu našich motorů. My jsme dokázali mezi těmito dvěma ekvivalenty najít balanc a do maximální míry zachovat jak to první, tak i to druhé.

Více info naleznete na stránkách bdperformance.de

24603.png
gear-big.png
Zkušenosti našich zákazníků

před 1 týdnem

Dlouho jsem přemyslel jak upravit svou T700 aby nebyla takova uškrcená , ucukaná .Nakonec jsem se rozhodnul pro úpravu řídící jednotky u p. Švarce a to Stage 1 . Opravdu musim vyzvednout přístup pana Švarce , vše proběhlo tak jak jsme se domluvili … myslim tím návod na demontáz jednotky , následná uprava jednotky a taky osobní předání . Po prvním vyzkoušení jsem nechápal jak se změnila charakteristika motoru . Můžu všem jen doporučit úpravu a profesionální přístup pana Švarce . 😉

(Formulář zpětné vazby na webu Svarcperformance)

5stars.png
google-reviews-logo.png

před 2 měsíci

Nainstalováno Stage 1. Yamaha XSR 700 Maximální spokojenost. Lepší odezva na plyn, nárůst výkonu,kultivovanější chod motor.

5stars.png
google-reviews-logo.png

před 2 měsíci

před 2 měsíci

MT07 2016 ECUFLASH + BMC filter
Nechával jsem odblokovat řídící jednotku primárně kvůli omezovači.
Mimo jiné výrazně hladší přechod plynu a silnější nástup na spodku
Maximálka 240km/h

5stars.png
google-reviews-logo.png

před 3 měsíci

Po dlouhém spekulování a nabytí spousty dezinformací jsem měl za to že bez brzdy se motorka ladit nedá, ale vidím že jsem byl těžce na omylu..
Stage 3 - Honda CB1000R, SC Project
Ve srovnání se sérií mám pocit jako když jsem z 600ccm přesedlal na litra. Je až neuvěřitelný, co se s tou motorkou stalo 😳👏🏼

Zkušenost se SvarcPerformance

Jaká je vaše zkušenost s naší službou?

bottom of page