top of page
chip.jpg

Multi-System Technology

Co je MST?
(Multi-system Technology)
Detailní graf fungování MST
gear-big.png

MST je samoučící se systém vznikající za použití jednoho z RapidBike modulů a dokáže doladit i ty nejmenší detaily odehrávající se v průběhu výkonu ve spolupráci s lambda sondou. 
Samotný "flash" je přednastavený pro konkrétní hardware úpravu a z 90% splní požadavky všech řidičů, avšak s MST jsme zase o stupeň dále.  
Každý z RB modulů je schopen vypilovat hrubou odezvu od plynu vč. různých výkonových výkyvů či propadů. Některé z nich zaznamenají především pokročilí jezdci a závodníci. 

mst_map_edited.jpg
RBeasy

RBEasy modul nejvíce funguje do poloviny rozmezí plynového pásma, tudíž se primárně hodí pro "street" jezdce.
Jedná se o vyvinutý software, jenž u klasické úzkopásmové lambda sondy dokáže rozšířit její spektrum vyhodnocování informací.
Díky tomu lze O2 senzor (lambda sondu) ponechat funkční a naopak využít jej ve prospěch komunikace s ECU. To například u klasického PowerCommanderu nelze a mohou pak vznikat nepříjemné problémy při technických kontrolách. Další hlavní výhodou oproti PC je to, že motorku není třeba odbrzdit, čímž se vyhýbáme značné časové i finanční investici.

V praxi to zmamená...

Optimální řešení s nejvyšší mírou satisfakce pro většinu z nás. 

RBevo

Pokud bychom chtěli mít vše slazeno bez kompromisů na 100%, pak přihází na řadu varianta RBEvo, který mění palivovou mapu dle aktuálního stylu jízdy, neboť je napřímo propojený se vstřikovacím systémem. Tuto mapu my samozřejmě vidíme a můžeme individuálně měnit. Celkem takto můžeme uložit a uchovat 2 pal. mapy.
Zde je instalace je už trochu složitější a doporučejeme si jej nechat zapojit pouze zkušeným mechanikem.

Co očekávat?

Čím víc, tím víc... Pokud stále prahneme po ještě vyšším výkonu - Evo je dalším řešením

RBracing

Tento modul se od svého mlašího bratra Evo liší v tom, že dochází k napojení i do zapalování, tudíž máme ještě větší přehled o tom, co se nám ve válcích odehrává.
Bonusem jsou možnosti nastavení "pit speed" a lepší optimaliazce quickshifteru.

Bez kompromisů.

Maximální kontrola nad vším, co se pod námi děje.

bottom of page